W ostatniej, XI kolejce I rundy Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia zwyciężyła na wyjeździe 3:1 Morliny Ostróda. Bohaterem tego meczu był NG PAK NAM, który zdobył dwa punkty pokonując w pierwszej grze Dimitrija Prokopcowa 3:0 oraz w decydującej partii Wang Weng 2:0.

Niesamowicie ważny punkt w meczu otwarcia zdobył kapitan ZKS-u Lucjan Błaszczyk, który przegrywał już z Wang Zeng 0:2 i potrafił przecylić szalę zwycięstwa na swoją stronę wygrywająć w setach 3:2. Blisko zwycięstwa z Bartoszem Suchem był Miroslaw Horejsi, ale w decydującym secie mimo prowadzenia 8:6, przegrał z zawodnikiem z Ostródy.

Mecz obfitował w wiele widowiskowych akcji, co musiało się podobać rekordowo licznej publiczności (ponad 500 kibiców). Dzięki temu zwycięstwu ZKS Palmiarnia z 16 punktami zajmuje na półmetku rozgrywek VI-te miejsce w tabeli. Przed nami prawie półtora miesiąca przerwy w rozgrywkach.