Zostań przyjacielem ZKS-u!

Jak możesz nas wesprzeć?

Finansowo:

Jak każde stowarzyszenie kultury fizycznej nie możemy działać bez wsparcia finansowego fundatorów, sponsorów, mecenasów czy przyjaciół. Dlatego jeśli identyfikują się Państwo z naszymi celami, jest Wam z nami po drodze, podoba się Państwu to co robimy, uważacie, że należy to kontynuować i rozwijać prosimy o wsparcie finansowe:

1% OPP
1-procent-big
Członek wspierający (deklaracja)
deklaracja
Oferta sponsorskaoferta-sponsorka

Czynem:

Choć pieniądze są niewątpliwie bardzo istotne w każdych działaniach, na nic one, gdy nie znajdą się ludzie, którzy potrafią je mądrze zagospodarować. Bez wolontariuszy, pozytywnych działaczy, odbiorców finalnych żaden projekt nie ma sensu. Zachęcamy Państwa do współpracy z nami, każde ręce chętne do pracy są na wagę złota, każda obecność, uczestnictwo motywują dodatkowo, a zadań sporo. (Organizacja: imprez sportowych, meczy superligi, obozów sportowych, imprez okolicznościowych, inne…)

Słowem:

Można nas również wspierać dobrym słowem  – zarówno kierowanym do nas, jak i na zewnątrz, promując nasze incjatywy, naszą działalność, nasz klub w środowisku lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Także pisząc i mówiąc o nas w mediach, przyczynicie się do rozreklamowania i kreowania wizerunku naszego klubu.

Myślą:

Jeśli macie Państwo jakiś pomysł, projekt, idee, – która pomogą ulepszyć naszą działaność, wpłynąć na rozwój naszego klubu, z chęcią wysłuchamy i wprowadzimy w życie.

W zamian za to możemy odwdzięczyć się:

– umożliwieniem gry w tenisa stołowego podczas treningów klubowych

– fachową pomocą trenersko/instruktorską

– zorganizowaniem w szkole, firmie,itp.”Gry pokazowej”.

– zorganizowanie turnieju tenisa stołowego dla pracowników, przyjacół, itp.

– umieszczeniem reklam na stronie internetowej, banerach, płotkach, roll-up – podczas turnieji oraz meczy superligi tenisa stołowego (zgodnie z umową sponsorską)