W dniach 18-22 czerwca w Brzegu Dolnym rozgrywane są Mistrzostwa Polski Kadetów w tenisie stołowym. Mistrzostwa zaczęły się rewelacyjnie dla pingpongistów ZKS-u Drzonków. Drużyna w składzie Kamil Nalepa, Jakub Werner i Kacper Zając wywalczyła złoty medal w turnieju drużynowym. W finale imprezy po bardzo wyrównanym meczu nasz zespół zwyciężył 3-1 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński. Bohaterem meczu oraz najlepszym zawodnikiem turnieju drużynowego został Kamil Nalepa, który w całych zawodach odnióśł 10 zwycięstw, nie doznając  żadnej porażki.

Kamil ma jeszcze 3 szanse medalowe, w grze pojedynczej, deblowej i mieszanej. Również swoją szansę medalową ma Aleksandra Górna, która w parze z Julią Witkowska(MRKS Gdańsk) dotarły do ćwierćfinału gry podwójnej. W turnieju drużynowym Ola Górna wraz z Olą Zapłatą zajęły miejsce w przedziale 17-24. W sobotę i niedzielę dokończenie mistrzostw.