Ten weekend był bardzo pracowity dla zawodników ZKS. W piątek mecz II ligi, sobota to mecze I ligi i Mistrzostwa Województwa kadetów, a w niedzielę Mistrzostwa Województwa juniorów. W drugiej lidze ZKS III zremisował z KTS Wolbromek 5:5. obecnie ZKS zajmuję II miejsce w tabeli.

http://liga.dozts.pl/index.php?action=league&id=2

W I lidze ZKS I pewnie zwyciężył w Toruniu z Energa Manekin Toruń 7:3. ZKS II we własnej hali pokonał OSSM Gdańsk 7:3. Mecz był bardzo zacięty i trwał trzy godziny. Zwycięstwo zapewniło naszej drużynie utrzymanie w I lidze.

W Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Województwa kadetów, a tam nasi zawodnicy nadawali ton rywalizacji:

🥇Maja Sokołowska

🥇Jakub Nadolny

🥇Sokołowska/Oliwia Osińska

🥇Nadolny/Krzysztof Michno

🥇Osińska/Michno

🥈Oliwia Osińska

🥈Krzysztof Michno

🥈Sokołowska/Nadolny

🥉Łukasz Koper

🥉Koper/ Julia Zawadzka

🥉Koper/ Oliwer Babiak

Łukasz Koper uzyskał awans na Mistrzostwa Polski kadetów, które odbędą się w terminie 5-8.05 w Białym stoku . W Mistrzostwach wystąpią również: Maja Sokołowska, Oliwia Osińska, Krzysztof Michno, Jakub Nadolny posiadają limity imienne PZTS.

W niedzielę poznaliśmy Mistrzów Województwa juniorów. Jedyny nasz przedstawiciel to Konrad Zawadzki, który zdobył trzy medale.

🥇Konrad Zawadzki – indywidualnie

🥈Konrad Zawadzki/ Samuel Pisarewicz

🥇Konrad Zawadzki/Klaudia Koryzna

Konrad uzyskał awans na Mistrzostwa Polski juniorów, które odbędą się w Gliwicach w terminie 21-24.04. Na MP wystąpią jeszcze: Anna Kubiak, Mateusz Żelengowski, Mateusz Zalewski, Patryk Bielecki posiadają limity imienne PZTS.