Rozgrywki ligowe nie zwalniają tempa. Nasze drużyny walczą na wszystkich szczeblach rozgrywkowych od Lotto Superligi do „A” klasy. Trzeba przyznać że do tej pory spisują się bardzo dobrze, plasując się w górnych rejonach tabeli. 

SUPERLIGA

W listopadowych meczach mogliśmy zobaczyć naszch Azjatów. Tasiei Matsushita i Navid Shams walnie przyczyniali się do wygranych meczów w Lotto Superlidze. Swoje punkty dorzucali Kamil Nalepa i Mateusz Zalewski. Dzięki takiej postawie ZKS Palmiarnia zajmuje 10 miejsce w tabeli. Do  końca rundy zostały jeszcze trzy kolejki. ZKS rozegra mecze : 16.12 w Zamościu z Akademią Zamojską, 18.12 w Oleśnie z Villa Verde  i 22.12 w Wieliczce z Grodziskiem Mazowieckim.

I LIGA

Rezerwy ZKS występujące na zapleczu Lotto Superligi spisują się rewelacyjnie. Po porażce w pierwszej kolejce w Toruniu nasza drużyna wygrała siedem kolejnych meczy. Ostatnio pokonali wicelidera i jednego z kandydatów do awansu Pogoń Lębork 8:2.  Do rozegrania zostały jeszcze dwa spotkania: 10.12 w Ostródzie z Morlinami i 17.12 we własnej hali z Karnieszewicami. 

II LIGA

ZKS III bierze przykład ze starszych kolegów z I ligi i również przewodzi ligowej tabeli. Najlepszym zawodnikiem drużyny i całej ligi jest w tej chwili Patryk Żyworonek który wygrał wszystkie 14 pojedynków. W ostatniej kolejce ZKS pokonał wicelidera AZS UE Wrocław 8:2. Do końca rundy pozostały cztery kolejki. Najbliższy mecz 30.11 z Wołowem, kolejny wyjazdowy 8.12 derbowy mecz z KU AZS UZ Zielona Góra. 

III LIGA

Nasza najstarsza drużyna , która występuje w rozgrywkach ligowych podpatruje kolegów z wyższych lig i również przewodzi ligowej tabeli. Do tej pory zgromadzili 14 punktów w 8 meczach. Do końca rundy zostało jeszcze trzy kolejki. W Górkach Noteckich 3.12, u siebie ze Słubicami 17.12 i 18.12 w Żaganiu. 

IV LIGA

W czwartej lidze nasza drużyna składa się głównie z pań. Spisują się one bardzo dobrze. Jak by mogło być inaczej – przewodzą ligowej tabeli. Z siedmiu meczy wygrały sześć w tym z wiceliderem 8:2. Do końca rundy zostały dwa spotkania. Najbliższe 3.12 w Nowej Soli, kolejne 17.12 z Nowogrodem Bobrzańskim. 

V LIGA

Nasza najmłodsza drużyna ligowa spisuje się bardzo dobrze. W tabeli zajmuję trzecie miejsce. W siedmiu meczach odniosła 5 zwycięstw i widać że z meczu na mecz się rozkręca. Może to zwiastować duże emocje w końcówce rundy. Do rozgrania pozostały mecze w Szprotawie 3.12 i we własnej hali z Nową Solą. 

A KLASA

W „A” klasie ZKS wystawił 5 drużyn. Nasze zespoły to mieszanka młodości i doświadczenia. Do tej pory rozegrano jeden rzut A klasy. Najlepiej wypadł ZKS VII , który zdobył 131 punktów i zajął 7 miejsce. Najbliższy turniej A klasy rozegrany zostanie 4.12 w Nowogrodzie Bobrzańskim.