Trzecia kolejka Lotto Superligi tenisa stołowego odbędzie się w terminie 27.09 -1.10.br. Zielonogórska Palmiarnia rozegra swój mecz 29 września we własnej hali z aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski – PKS Kolping Frac Jarosław. Po dwóch kolejkach drużyna z Podkarpacia ma na koncie jedną porażkę z Działdowem 1:3 i jedno zwycięstwo 3:1 z Toruniem. ZKS w pierwszych dwóch meczach poniósł dwie porażki, 1:3 z Bytomiem i 0:3 z Białymstokiem.

Obie ekipy mają zgoła odmienne cele. Jarosławianie bronią mistrzowskiego tytułu, a zielonogórzanie walczą o utrzymanie ligowego bytu. Skład naszej drużyny to: Kamil Nalepa, Maciej Kołodziejczyk i Łukasz Wachowiak, natomiast skład Kolpingu to: Piotr Chodorski, Czech Tomas Konecny, Chińczyk z ukraińskim paszportem Kou Lei oraz wielka gwiazda ligi Hou Yingchao. Faworytem tego spotkania będzie drużyna gości, która dysonuje dużo silniejszym i doświadczonym składem.

Mecz zostanie rozegrany 29 września o godzinie 18.00 w hali sportowej WOSiR Drzonków. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

{sigallery}2018-09-24-zks{/sigallery}