W 18 kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia przegrała w Rzeszowie 1:3. Nasza drużyna była bliska zdobycia minimum jednego punktu, gdyż Taku Takakiwa w drugiej grze dosyć łatwo pokonał Tomasza Lewandowskiego 3:1, a Lucjan Błaszczyk był bardzo bliski zwycięstwa z Wasilijem Lakiejewem, ostatecznie uległ Rosjaninowi 2:3.

Zielonogórzanie już po raz kolejny nie mogą znaleźć recepty na zwycięstwo na Gustawa Tsuboi, który po raz kolejny z naszą drużyną zdobył komplet punktów. W pierwszej grze spotkania zwyciężył Miroslawa Horejsi 3:0, i w grze decydującej o końcowym wyniku pokonał naszego asa z Japonii Taku Takakiwę 2:1. Mimo tej porażki ZKS Palmiarnia zajmuje V-te miejsce w Lotto Superlidze i na 4 kolejki przed zakończeniem sezonu jest spokojna o byt ligowy.
Szczegółowe wyniki…

Zapraszamy na następne spotkanie, już 17 kwietnia, w hali WOSiR w Zielonej Górze, o godz. 18.00 ZKS Palmiarnia zmierzy się z 3S Polonią Bytom. W tym spotkaniu zielonogórzanie wystąpią w najmocniejszym składzie z Taku Takakiwą.