W Krakowie rozegrano (7-9.10.2022) I Grand Prix Polski Kadetów w Tenisie Stołowym.

W turnieju udział wzięło 270 zawodników i zawodniczek z całego kraju. W turnieju glównym wystąpiło pięciu zawodników ZKS Palmiarnia Zielona Góra. Patryk ŻYWORONEK i Jakub Nadolny zwyciężyli w swoich grupach oraz w 1/16 finału i awansowali do turnieju finałowego. W niedzielę Patryk ŻYWORONEK zwyciężył Adama Sawinę(Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:2, następnie uległ w grze o strefę medalową Kacprowi Perkowskiemu(UKS TS Ósemka Białystok) 0:3 i zakończył udział w turnieju na miejscach 5-8. Jakub Nadolny przegrał w 1/8 finału z Mateuszem Sakowiczem(KS Dekorglass Działdowo) 0:3. Sofija Chumarna zakonczyla udział na miejscach 17-24, Maja Sokołowska 41-48, a najmłodszy w naszej ekipie Alan Bryk 59-64. Na piątkowych kwalifikacjach zakończyły udział w turnieju siostry Amelia i Helena Puławskie.