Piękne krajobrazy Beskidu Wyspowego, plażowanie na kąpielisku „Chorwacja”, dużo ruchu na świeżym powietrzu, hala sportowa, boiska sportowe, zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni, zdobyte szczyty „Paproci”, „Łysej Góry”, Miejska Górka-Krzyż Limanowski, Sanktuarium w Pasierbcu, Stary Rynek i Muzeum Regionalne w Limanowej, ognisko, spływ pontonami(rafting) Dunajcem, wycieczka do Energylandii, zajęcia artystyczne, karaoke – to nie opis wymarzonego miejsca na wakacje, ale rzeczywistość, w której przyszło się spotkać uczestnikom obozu sportowo-wypoczynkowego, organizowanego przez ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY w Limanowej w dniach 26.07.-04.08.2023 roku. Należy wspomnieć o profesjonalnych treningach tenisa stołowego – zawodników Kadry Województwa Lubuskiego, ZKS-u oraz GKS Gorzovii.

W obozie wzięło udział 115 dzieci młodzieży z terenu województwa lubuskiego, głównie z Miasta Zielonej Góry oraz pobliskich miejscowości. Byli i starsi i młodsi uczestnicy, ale wszyscy bawili się świetnie.

Pogoda iście letnia – słonecznie i wysokie temperatury. Nie zabrakło też ciekawych gier i zabaw rekreacyjnych oraz konkursów wiedzy. Największą popularnością cieszyła się gra w tenisa stołowego, piłkę nożną. Mecze w tenisa stołowego oraz piłkę nożną dostarczały nam wiele emocji i podnosiły poziom adrenaliny. Dzięki licznym wycieczkom pieszym, mieliśmy okazję lepiej poznać miasto i okolice Limanowej. Nie mogło oczywiście zabraknąć ciekawych seansów filmowych i sportowych(żużel).

Nie można nie wspomnieć o naszej wspaniałej kadrze: EWA BIERNACKA, BOGDAN METRYKOWSKI, PIOTR CHEŁMICKI, BARBARA KAPŁON, TOMASZ SROCZYŃSKI, KRZYSZTOF STAMIROWSKI, ALICJA ŁEBEK, PAULINA NOWACKA, ELIZA KOSTYUKIEWICH, ZUZANNA SROCZYŃSKA, EWELINA KONIECZKA, MAREK KONIECZKS, PAWEŁ SROCZYŃSKI, która robiła wszystko aby uczestnicy mieli jak najciekawszy, bezpieczny pobyt podczas obozu. Zobacz zdjęcia z obozu: https://www.facebook.com/klub.sportowy.zg

Program obozu nie byłby tak bogaty, gdyby nie wsparcie MIASTA ZIELONEJ GÓRY oraz Lubuskiej Federacji Sportu(kadra)

SKŁADAMY RÓWNIEŻ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA  DYREKCJI ZE nr 4 w ZIELONEJ GÓRZE ZA POMOC PRZY ORGANIZACJI WYJAZDU.

Dziękujemy panu kierowcy za bezpieczne podróże.

Dziękujemy radnemu Miasta Zielona Góra Andrzejowi Bocheńskiemu za pomoc w organizacji obozu.