W niedzielę 24 kwietnia nasi najmłodsi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego skrzatów i żaków w Sulechowie. Nasz klub reprezentowali: Hanna Kaciunka, Małgorzata Jasińska, Zosia Kasprowicz, Barbara Jasińska, Wiktoria Sroczyńska, Amelia Puławska, Helena Puławska, Kaja Zawadka, Aleksander Effenberg, Jan Sroczyński, Emil Twarowski. Dzieci rywalizowały w grze podwójnej i indywidualnej. W kategorii skrzatek wygrała Gosia Jasińska a Hania Kaciunka zajęła 3 miejsce. Wśród skrzatów bezkonkurencyjny okazał się Jaś Sroczyński, który w finale pokonał kolegę klubowego Olka Effenberga. 

W starszej kategorii żaków pierwsze miejsce zajęła Basia Jasińska a miejsce trzecie wspólnie zajęła Kaja Zawadka z Heleną Puławską. Ta druga uzyskała w turnieju eliminacyjnym awans na Mistrzostwa Polski. Również awans na Mistrzostwa Polski żaków uzyskał Jaś Sroczyński, który spisał się najlepiej spośród żaków ZKS-u i zajął drugie miejsce. Na czwartym miejscu rywalizację zakończył Olek Effenberg. 

W grze podwójnej żaków (skrzaci nie grali podwójnie) Jaś Sroczyński i Emil Twarowski wygrali turniej bez straty seta. U dziewczyn najlepiej spisały się siostry Puławskie, który przegrały dopiero w finale. Basia Jasińska i Wiktoria Sroczyńska zajęły 3 miejsce.

Naszym zawodnikom gratulujemy bardzo udanych zawodów i życzymy dalszych sukcesów.