W dniach 20-24 sierpnia zawodnicy ZKS-u wzięli udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Wenduine (Belgia). W najsilniej obsadzonym turnieju kategorii A, najwyżej dotarli Krzysztof Stamirowski i Tomasz Rakowski – miejsca 5-8, w turnieju kategorii B – Tomasz Rakowski i Mateusz Moczko (Betard Wrocław) zajęli miejsca 3-4, w kategorii B4/C zwyciężył Paweł Sroczyński, w kategorii C pierwsze miejsce zajął Łukasz Wachowiak. W turnieju deblowym nasi zdominowali całkowicie rywalizację, zajmująć całe podium: I miejsce Rakowski/Nalepa, II miejsce Spychała/Stamirowski i III miejsce Wachowiak/Sroczyński.

Był to pierwszy start naszych zawodników po miesięcznych przygotowaniach do nowego sezonu 2014/2015. Forma systematycznie rośnie, zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony, więc z optymizmem czekamy na rozpoczęcie nowego sezonu. W dniu wolnym od rywalizacji, zawodnicy zwiedzili Bruggię oraz mieli możliwość kąpieli i plażowania nad  Morzem Północnym.

Dziękujemy Grupie Producentów Owoców i Warzyw „HORTUS” z Ochli i Izabeli Dubickiej za dofinansowanie wyjazdu naszej reprezentacji.