W sobotę (26.04) w Kostrzynie nad Odrą odbyły się XVI Mistrzostwa Województwa młodzików. Zawodnicy ZKS Drzonków zaprezentowali się z dobrej strony, zdobywając dwa medale. Oba w grze podwójnej młodzików.

Złoty wywalczył Andrzej Kopecki w parze z Szymonem Najderem (Spójnia Ośno Lubuskie), a brązowy Stanisław Aramowicz w parze z Filipem Lewaszkiewiczem (Bocian Słońsk). W indywidualnych zmaganiach na miejscach 5-8 sklasyfikowani zostali Gabriela Sokołowska, Andrzej Kopecki, Jakub Krzywniak i Stanisław Aramowicz.

W turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski młodzików z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentanci ZKS-u. O krok od awansu była Gabriela Sokołowska, która zajęła drugie miejsce w kategorii młodziczek (do Mistrzostw Polski kwalifikowali się tylko zwycięzcy). Natomiast wśród chłopców miejsca 3-4 wywalczyli Jakub Krzywniak i Stanisław Aramowicz. W Mistrzostwach Polski wystartuje Andrzej Kopecki, który dzięki wysokiej pozycji w rankingu ogólnopolskim posiada limit imienny PZTS oraz drużyna młodzików, która wywalczyła awans w eliminacjach wojewódzkich. Mistrzostwa Polski młodzików odbędą się w dniach 15-18.05.2014 w Radomiu.