Zespoły ZKS-u w rolach głównych podczas zmagań turnieju drużynowego! Dziś (19.09.) odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców turnieju drużynowego MINI DRZONKÓW CUP 2015.

Zespoły ZKS-u w kategorii juniorów wypełniły całe podium:
I miejsce ZKS I (Nalepa K., Zając K., Lubin H.)
II miejsce ZKS III (Wachowiak Ł., Wiśniewski K., Jankowski J.)
III miejsce zajął ZKS II (Felkel G., Werner J., Najder Sz.)

Juniorki (D.Mituta i A.Górna) zajęły II miejsce. W kategorii kadetów zwycięstwo odnieśli A.Kopecki, J.Kowalczyk i J.Krzywniak. III miejsce zajęła drużyna ZKS/Warta (S.Aramowicz, F.Krzywniak, F.Lewaszkeiwicz i K.Hawryliszyn). Nasze kadetki uplasowały się na VI miejscu (Chmielik, G. Sokołowska) i VIII miejscu(J.Dobrowolska, P.Gładka). Z kolei młodzicy zajęli III miejsce (P.Rogowski, B. Czerniachowski, Sz. Sergiel). Złoto w drużynie żaków wraz z zawodnikami Chrobry Międzyzdroje zdobył Damian Danowski. V i VI miejsce w rywalizacji żaków zajęli uczniowie klasy sportowej III D (T.Piłat, Sz. Pażdzior, A.Poźniak oraz K.Markowicz, P.Bartel i M.Maciejewski)

Gratuleujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w rywalizacji indywidualnej (finały 20.09.). W rywalizacji zespołowej wystartowało 45 drużyn. Blisko 200 zawodników.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i uwiecznieni na pamiątkowym zdjęciu z naszym mistrzem Lucjanem Błaszczykiem. Imprezę sprawnie przeprowadził sędzia główny Pan dr Ryszard Kulczycki z Gorzowa. Impreza została wsparta finansowo przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz województwo lubuskie.

Zapraszamy jutro(20.09.) na halę sportową w Drzonkowie. Gry finałowe zaczynają się o godzinie 10.00, a podsumowanie i uroczysta dekoracja turnieju indywidualnego zaplanowana została na godzinę 15.00.