Weekendowe mecze naszych drużyn kończyły się z różnymi wynikami. W sobotę (28.11.) w meczu I ligi ZKS na wyjeździe uległ 4:6 AWF II Balta Gdańsk.

Punkty zdobyli: Krzywniak Jakub 2, Chłodnicki Piotr 1,5 i Mateusz Żelengowski 0,5. Dziś nasza drużyna w zaległym mecxu pokonała na wyjeździe Energa-Manekin Toruń 6:4. Punkty zdobyli: Mateusz Żelengowski i Piotr Chłodnicki po 2,5 oraz Krzysztof Stamirowski.

Szóste zwycięstwo odnieśli drugoligowcy, którzy pokonali na wyjeździe TOP Bolesławiec 7:3. Punkty zdobyli: Piotrek Grudzień. i Skrzynecki Marcin po 2,5, Michno Krzysztof i Konrad Zawadzki po 1.

Trzecioligowcy ulegli u siebie w derbowym meczu GKS Gorzovia 5:10. Punkty zdobyli: Kania Przemysław 2. Grzebielucha Tomasz,  Gabriela Sokołowska, Konrad Lisek po 1.

Czwartoligowcy zwyciężyli UKS Dziesiątka Nowa Sól 10:7. Punkty zdobyli: Sławiński Maciej 4, Tołstyko Kinga 3, Emil Michalski i Sokołowska Maja po 1.

W V lidze ZKS przegrał z UKS Spartakus Otyń 5:10.
Punkty zdobyli: Andrzej Brzozowski 2, Daniel Rzakowski, Grzegorz Gajdzis i Tomasz Krzywniak po 1.

Zdjęcia tutaj

Najnowsze informacje

ZABRAKŁO KILKU PUNKTÓW

W zaległym meczu 2 kolejki LOTTO Superligi Palmiarnia Zielona Góra przegrała u siebie z Oxynetem Jarosław 2:3. W grze deblowej kończącej blisko...

KGHM w gronie Sponsorów