W VIII kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia minimalnie uległa Bytomianom 2:3.

Mecz był niesamowicie wyrównany. Gospodarze po zwycięstwie Roberta Florasa nad Miroslawem Horejsim 3:2 oraz Tomasa Koniecznego 3:1 nad Ng Pak Nam prowadzili już 2:0. Sygnał do walki dał kapitan zielonogórzan Lucjan Błaszczyk, który bardzo pewnie pokonał Pawłą Chmiela 3:0. W czawrtej grze spotkali się Robert Floras i Ng Pak Nam. Górą w tej potyczce był zawodnik ZKS Palmiarni zwyciężając pewnie 2:0. Dzięki temu zwycięstwu wynik meczu wynosił 2:2 i w tym momencie wiadomo już było, że nasza drużyna zainkasuje minimum 1 punkt.

W ostatniej grze wieczoru spotkali się reprezentanci Czech Tomas Konieczny i Miroslaw Horejsi. Wydawało się, że po zwycięstwie w pierwszym secie Miro dowiezie zwycięstwo w kolejnym secie, jednak tak się nie stało. Incjatywę w meczu przejął zawodnik gospodarzy i to on zwyciężył w setach 2:1 dając zwycięstwo drużynie TS Polonia Bytom 3:2. Po ośmiu kolejkach ZKS Palmiarnia zajmuje z 13 punktami szóste miejsce w tabeli. Następny mecz już 1 grudnia. W Wieliczce nasza drużyna będzie walczyła o kolejne punkty z zajmującą piąte miejsce w tabeli KS Spójnia Warszawa.