W Drzonkowie (09.11.2014r.) rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików i Żaków. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi najmłodsi zawodnicy. W turnieju młodzików pierwsze dwa miejsca i awans na turniej ogólnopolski wywalczyli bracia Jakub i Filip Krzywniakowie, którzy spotkali się w finale. Zwyciężył 3-1 straszy z braci – Jakub.

Krzywniak-Jakub-0829

Sokolowska-Gabriela-0864

Gladka-Paulina-0879

Sergiel-Szymon-0875

W turnieju młodziczek II miejsce i awans wywalczyła Gabriela Sokołowska, która w decydującej grze o awans zwyciężyła Julię Słowikowską(UKTS Lubsko). IV miejsce w młodziczkach, po bardzo dobrej grze wywalczyła – Paulina Gładka. Blisko awansu do turnieju ogólnopolskiego żaków był Szymon Sergiel, który zajął III miejsce. Zapewniony start na szczeblu ogólnopolskim mają Andrzej Kopecki wśród młodzików oraz Filip Krzywniak w żakach. Gratulujemy uzyskanych awansów, życzymy udanych gier na szczeblu krajowym.