Dziś (30.01.2018) ZKS Palmiarnia, podejmował ZOOLESZCZ GWIAZDĘ BYDGOSZCZ. W pierwszym pojedynku zmierzyli się Japończyk Takakiwa Taku oraz debiutujący w rozgrywkach 21-letni Mateusz Ufnal. Doświadczony zawodnik gospodarzy zdominował pierwsze spotkanie i pewnie zwyciężył z młodym zawodnikiem gości 3:0.

Drugi mecz to pojedynek doświadczonych zawodników. Po stronie gości wystąpił Rosjanin Viacheslav Burov, po stronie gospodarzy Lucjan Błaszczyk. Zgodnie z planem kapitan ZKS’u zwyciężył 3:1 i tym samym wyszliśmy na prowadzenie 2:0.

Złej passy nie przerwał Miroslav Horejsi, który uległ Marcelo Aguirre 3:0. Dla Czecha jest to 11 porażka w tym sezonie a wynik meczu zmienił się na 2:1, dając nadzieje gościom na zwycięstwo.
GALERIA…

W spotkaniu numer cztery Takakiwa Taku musiał uznać wyższość reprezentanta Rosji, który minimalnie po przewagach pokonał Japończyka, tym samym dając remis swojej drużynie 2:2.
Szczegółowe wyniki…

Do decydującego pojedynku podeszli ponownie Mateusz Ufnal oraz Lucjan Błaszczyk. Tutaj również bez większych problemów zwyciężył faworyt tego spotkania, choć należy pochwalić zawodnika gości za postawę i walkę do końca. Wynik meczu 3:2 dla ZKS Palmiarni Zielona Góra.