W weekend odbyły się dwie kolejki Lotto Superligi Tenisa Stołowego. ZKS Palmiarnia w piątek rozegrał mecz piątej kolejki w Białymstoku z SBR Dojlidy. Obie drużyny plasują się w dolnej części tabeli. Z Podlasia zielonogórzanie wrócili z pełną pulą 3 punktów pokonując SBR Dojlidy 3:1. Dwa punkty dla ZKS zdobył Taisei Matsushita, a jeden dołożył Kamil Nalepa pokonując Daniela Góraka 3:2. Kamil w tym pojedynku przegrywał 1:2 i w czwartym secie 7:10 ! Zdobył pięć punktów z rzędu i wyrównał na 2:2. Na początku piątego seta zdobył kilku punktową przewagę i kontrolował przebieg seta, wygrywając go 11:7. Punkt dla SBR Dojlid wywalczył chińczyk Sun pokonując Mateusza Zalewskiego 3:0.

Zielonogórzanie nie mieli za dużo czasu na odpoczynek. Kolejne spotkanie rozegrali w niedzielę we własnej hali z Oxynet Jarosław w ramach szóstej kolejki Lotto Superligi. W niedzielne popołudnie jako pierwsi do stołu wyszli Kamil Nalepa i Alan Kulczycki (wychowanek Gorzovi Gorzów Wlkp.). Zwycięsko pojedynek zakończył gracz gości 3:0. Kolejny pojedynek to Mateusz Zalewski z Koreańczykiem Woo i taki sam wynik 3:0 dla zawodnika gości. Światełko dla zielonogórzan zapalił Taisei Matsushita , który pokonał Ukraińca Zhmudenko 3:0. W ostatniej grze Kamil Nalepa przegrał 0:2 z Woo. Tym samym postawił kropkę nad „i” dla Oxynet Jarosław. Trzy ligowe punkty pojechały na Podkarpacie. ZKS po sześciu kolejkach zajmuje 9 miejsce z 7 punktami. Kolejny mecz zielonogórzanie rozegrają 28.10 w Suchedniowie, a 30.10 we własnej hali z Petralana TTS Polonia Bytom.