W dniach 11-14 maja w Świdwinie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów. Nasz klub reprezentowali: Maja Sokołowska, Patryk Żyworonek, Jakub Nadolny, Wiktor Drąg oraz Marcin Szkwarek. Zawody rozpoczęły się turniejem drużynowym, w których Kuba i Patryk wywalczyli złoty medal 🏅, druga drużyna Wiktora i Marcina niestety nie wyszła z grupy i na tym zakończyli swoje zmagania. W grach indywidualnych Kuba uplasował się w przedziale 5-8💪, Patryk i Maja 9-16 a Wiktor 49-64. W grach deblowych Kuba i Patryk ulegli dopiero w finale i zdobyli srebrny medal 🥈💪, Maja wraz z koleżanką z Wrocławia Ania Ulatowską zajęły wysokie miejsce w przedziale 5-8 a Wiktor wraz z kolegą z Nowogrodu Bobrzańskiego Oliwierem Babiakiem miejsce 17-32.Jeśli chodzi o gry mieszane to nasi zawodnicy zajęli miejsca: Maja i Kuba miejsce w przedziale 9-16, Patryk z Anią Ulanicką 17-32 a Wiktor z Hanną Kędzią 33-64.