19. kolejka Wschodzący Białystok Superligi to spotkanie między Zooleszczem Gwiazdą Bydgoszcz a ZKS Palmiarnią Zielona Góra, któe będzie będzie można na żywo obejrzeć w telewizji SportKlub.

We wtorkowym spotkaniu ligowym dojdzie do konfrontacji siódmej i ósmej drużyny w tabeli. Wynika z tego jasno, że oba zespoły nie muszą bać się ani o spadek, ani też nie grozi im walka o awans do fazy play-off. Dlatego też z jednej strony, możemy liczyć na dobre widowisko, bo zawodnicy mogą zagrać bez żadnych obciążeń wynikowych, a z drugiej strony szansę na grę mogą otrzymać młodsi i jednocześnie rezerwowi zawodnicy.

Spotkanie w Bydgoszczy to dobra okazja dla miejscowych kibiców do zobaczenia w akcji Lucjana Błaszczyka, który już 7. maja weźmie udział w 3. edycji Grubba Polish Champions – Turnieju Mistrzów w Tenisie Stołowym, który odbędzie się w Auli Politechniki Warszawskiej. Poza wielokrotnym reprezentantem Polski, w Warszawie przed polską publicznością, wystąpi jeszcze Jean – Michel Saive, Jorg Roskopf i Kalinikos Kreanga.

Mecz 19. kolejki Wschodzący Białystok Superligi pomiędzy Zooleszczem Gwiazdą Bydgoszcz a ZKS Palmiarnią Zielona Góra rozpocznie się 19. kwietnia o godzinie 18:00 Spotkanie będzie transmitowane na żywo w telewizji SportKlub. Dla bardziej mobilnych kibiców, mamy dobrą wiadomość, bo całą rywalizację będzie można śledzić również w aplikacji mobilnej Table Tennis Superliga Live i na stronie internetowej www.superliga.com.pl.

źródło: superliga.com.pl