10 lutego br. rusza runda rewanżowa Lotto Superligi tenisa stołowego. Zielonogórska Palmiarnia rozpocznie ją od starcia we własnej hali z 3S Polonią Bytom.
Dla kibiców przed ekranem transmisja na żywo!

Po pierwszej rundzie ZKS plasuje się na 9 miejscu w tabeli z 12 punktami, natomiast piątkowi rywale z dorobkiem 20 punktów są na 4 miejscu. W pierwszym meczu tych drużyn rozegranym w Bytomiu zespół Polonii pokonał ZKS 3:1, a jedyny punkt dla naszej drużyny zdobył Taku Takakiwa pokonując Pawła Chmiela. W najbliższy piątek zielonogórzanie będą chcieli się zrewanżować za październikową porażkę.

Przypuszczalny skład bytomian na mecz z ZKS to: Czech Tomas Konecny lider drużyny, który od kilku sezonów plasuje się w czołówce najskuteczniejszych zawodników Superligi oraz Rober Floras przedstawiciel młodego pokolenia, który w dniach 1-3.02 wygrał Challenger w Pradze. Skład uzupełni doświadczony już w Superlidze Paweł Chmiel, który prezentuje bardzo widowiskowy styl gry i potrafi ograć czołowego zawodnika. Natomiast w ekipie gospodarzy pojawi się Taku Takakiwa, którego kierownictwo klubu z Zielonej Góry zdecydowało się sprowadzić od początku rundy, gdyż przewaga nad strefą spadkową nie jest duża, a strata  punktów na początku rundy może być już nie do odrobienia. Ponadto wystąpi Lucjan Błaszczyk, który podczas Challengera w Pradze był drugi oraz Miroslav Horejsi. Obie ekipy mają zupełnie inne cele na ten sezon.

ZKS walczy o utrzymanie w lidze, a Polonia powinna bić się o ligowe medale. Mecz na pewno będzie zacięty, a o końcowym triumfie którejś z ekip zadecyduje dyspozycja dnia. Mecz zostanie rozegrany 10.02.2017 r. o godzinie 18:00 w hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka i Rekreacji w Drzonkowie. Wszystkich sympatyków tenisa stołowego zapraszamy do hali aby wspomóc dopingiem zawodników. Z meczu będzie prowadzona również transmisja internetowa, która będzie dostępna na stronie internetowej: www.tenis-stolowy.zks.pl lub www.superliga.com.pl