Już w najbliższy poniedziałek kolejne emocje spod znaku Superligi. ZKS Palmiarnia w hali CRS-u podejmie o godzinie 18:00 PKS Kolping Jarosław.

{youtube}tjTFUF6NxJk{/youtube}

Drużyna z Podkarpacia po pierwszej rundzie plasuje się na 4 miejscu w tabeli z dorobkiem 23 pkt. Zielonogórski zespół z 15 pkt. zajmuje 8 miejsce w tabeli. W tym sezonie drużyny spotkały się w Jarosławiu. Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu naszej drużyny odniosła ona zasłużone zwycięstwo 3:1. Punkty w tym meczu zdobyli Taku Takakiwa – 2 (wygrał po 3:0 z Wangiem i Suchem). Jedno oczko dorzucił Lucjan Błaszczyk (wygrał z Suchem 3:1). Punkt dla gospodarzy zdobył Robert Floras, który pokonał Miroslava Horejsi 3:2. Pewnym punktem jest Wang Zeng Yi, który odniósł 9 zwycięstw i poniósł 4 porażki, oraz pozyskani przed sezonem Robert Floras (9 zwycięstw i 4 porażki) oraz Bartosz Such – 7 zwycięstw i 5 porażek.ZKS w tym meczu prawdopodobnie wystąpi w składzie: Lucjan Błaszczyk 8 zwycięstw i 7 porażek, Miroslav Horejsi 6 zwycięstw i 6 porażek oraz Kamil Nalepa 1 zwycięstwo i 4 porażki. Od kierownictwa zespołu z Zielonej Góry nie ma informacji, żeby na ten mecz stawili się Taku Takakiwa czy Jorgen Persson. Wobec nieobecności w składzie Japończyka i Szweda faworytem spotkania są goście z Jarosławia. Posiadają bardziej wyrównany skład, gdzie każdy może być liderem i mierzą w podium Superligi. U nas ten ciężar będzie spoczywał na Lucjanie Błaszczyku i Mirosławie Horejsi. Na pewno miłą niespodzianką byłby punkt Kamila Nalepy lub innego młodego zawodnika.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie do hali CRS w Zielonej Górze 11 stycznia o godzinie 18:00. Emocji na pewno nie zabraknie!

Mecz będzie można obejrzeć również w transmisji internetowej na żywo na

TV Nowa Dzielnica (tutaj – klik).