W IX-tej kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia uległa gościom z Grudziądza 0:3.

W meczu otwarcia Maciej Kołodziejczyk niespodziewanie nie poradził sobie z najmłodszym zawodnikiem gości Maciejem Kubikiem, przegrywając w setach 0:3. Ta gra miała duży wpływ na kolejne pojedynki. Kamil Nalepa starał się, walczył, robił co mógł by przechylić szalę zwycięstwa na stronę ZKS Palmiarnii w pojedynku z Samuelem Kulczyckim(ostatni czas w wyśmienitej formie). Jednak słabo rozpoczęty piąty set zaważył o końcowej porażce z zawodnikiem z Grudziądza i Olimpia Unia objęła prowadzenia 2:0. Łukasz Wachowiak robił co mógł w pojedynku z Szymonem Malickim, jednak zabrakło jeszcze tym razem umiejętności i to goście zwyciężyli 3:0 i zainkasowali 3 duże punkty meczowe. ZKS Palmiarnia pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli i wydaje się, że bez wzmocnienia zawodnikiem z Hong Kongu trudno będzie zielonogórzanom utrzymać się w tym sezonie w Lotto Superlidze.