W 18 kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia uległa drużynie Energa KTS Toruń 0:3.

W pierwszej grze wieczoru spotkali się Kamil Nalepa i Abdel Salifou. Po pierwszym secie zawodnik gospodarzy rozbudził nadzieje na zwycięstwo, niestety kolejne trzy sety padły łupem zawodnika z Torunia, tym samym drużyna z grodu Kopernika objęła prowadzenie 1:0.

W drugiej grze spotkali się Jakub Jankowski z Konradem Kulpą. Zawodnik gospodarzy tylko w pierwszym secie nawiązał wyrównaną walkę z aktualnym Mistrzem Polski Seniorów w grze podwójnej, ulegając w całym pojedynku 0:3.

W pojedynku „trójek” spotkali się Tomasz Kotowski (Mistrz Polski w grze podwójnej w parze z Konradem Kulpą) z Łukaszem Wachowiakiem. Był to najbardziej wyrównany i emocjonujący pojedynek dzisiejszego meczu. Zielonogórzanin prowadził już 2:1 w setach, jednak w ostatnich dwóch setach lepszy okazał się zawodnik gości i to on cieszył się ze zwycięstwa swojego i drużyny. Zespół z Torunia pokonał zielonogórzan 3:0, zdobył 3 punkty do ligowej tabeli i jest już prawie pewien utrzymania w lidze. Natomiast drużyna ZKS po tej porażce żegna się z najwyższą klasą rozgrywek w kraju.