ZKS Palmiarnia Zielona Góra pokonuje Poltarex Pogoń Lębork 3:1. W pierwszym pojedynku zmierzyli się kapitan zielonogórskiej drużyny Lucjan Błaszczyk i młody zawodnik Adam Dosz. W tym meczu górowało doświadczenie, co przełożyło się na wynik 3:0, oczywiście na korzyść Błaszczyka.

W kolejnym meczu do stołu stanęli młodzieżowiec Zks-u Marco Golla oraz koreański zawodnik Jeong Sangeun. Niestety zdecydowana różnica klas obu zawodników była widoczna gołym okiem, co potwierdza wynik 0:3 dla zawodnika gości.

W pojedynku numer trzy doszło do starcia Miroslava Horejsi z byłym kolegą z drużyny Danielem Bąkiem. W tym meczu po raz kolejny czeski zawodnik potwierdził, że wraca do najwyższej formy, co można stwierdzić po dobrej grze i wyniku 3:0.

W meczu decydującym o losach spotkania stanęli naprzeciw siebie Lucjan Błaszczyk oraz Jeong Sangeun. Lider naszego zespołu dopełnił formalności pokonując Koreańczyka 2:0 i tym samym ZKS Palmiarnia Zielona Góra odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie. Warto dodać, że drużyna gości wystąpiła w najmocniejszym składzie w dotychczasowych rozgrywkach.

Dodatkowym pozytywnym aspektem była liczna frekwencja kibiców na meczu. DZIĘKUJEMY!