W dniach 4-5 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski Żaków w tenisie stołowym w Olkuszu. Nasz klub reprezentowali: Barbara Jasińska, Helena Puławska i Aleksander Effenberg.Naszym zawodnikom nie udało się zdobyć medalu, aczkolwiek zawody można jak najbardziej udać za udane.W kategorii żaczek w turnieju indywidualnym Barbara Jasińska rozstawiona z numerem 12 zajęła miejsce w przedziale 9-16, z kolei Helena Puławska rozstawiona z numerem 53 zajęła miejsce w przedziale 33-48.Aleksander Effenberg rozstawiony z numerem 61, dla którego był to pierwszy turniej na szczeblu ogólnopolskin zajął miejsce w przedziale 49-64.Żacy rywalizowali również w grze podwójnej.Basia Jasińska w parze z Anną Łoniewską-Gałek z Warszawy była o krok o zdobycia medalu i przegrała w ćwierćfinale. Helena Puławska w parze z Zosią Kochanek z Międzyzdroji uplasowała się w przedziale 17-29, podobnie jak Alek Effenberg, który w parze z Cydzikiem Stanisławem zajął miejsce w przedziale 17-28.Naszym żakom gratulujemy sukcesów na szczeblu ogólnopolskim i trzymamy kciuki za zdobycie  🏅  w następnym sezonie.