Od 14 do 18 maja (środa-sobota) w Radomiu odbyły się drużynowe i indywidualne mistrzostwa Polski młodzików. W zawodach udział wzięło trzech zawodników ZKS Drzonków: Andrzej Kopecki, Jakub Krzywniak i Stanisław Aramowicz. W turnieju drużynowym ZKS zajął trzecie miejsce w grupie i ostatecznie został sklasyfikowany na miejscach 17-24.

Krzywniak-Jakub-0829

Aramowicz-Stanislaw-0831

Wyniki:
ZKS Drzonków – KS Polonia Łaziska Górne 1-3
ZKS Drzonków – AZS Politechnika Rzeszów 0-3
ZKS Drzonków – UKS Alfa Gostynin 3-1

Rozgrywki indywidualne rozpoczęły się od eliminacji, w których wystartowali Krzywniak i Aramowicz. Niestety obaj nie zdołali wywalczyć awansu do turnieju głównego. Pogromcą zawodników ZKS Drzonków był Krzysztof Wachowski (Spójnia Warszawa), który pokonał Krzywniaka w grupie, by następnie w decydującym o awansie meczu rozprawić się z Aramowiczem.

Od turnieju głównego indywidualne zmagania rozpoczął Kopecki. Zawodnik ZKS w pierwszej rundzie pokonał Patryka Pyśka (LKTS Luboń), jednak już w drugiej grze zmierzył się z rozstawionym z numerem 1, Samuelem Kulczyckim (GKS Gorzovia Gorzów). Pomimo ambitnej postawy Kopecki musiał uznać wyższość, późniejszego zwycięzcy turnieju. Ostatecznie zawodnik ZKS Drzonków uplasował się na miejscach 25-32.

W grze podwójnej Kopecki w parze z Szymonem Najderem (MKS Spójnia Ośno Lubuskie) uplasowali się na miejscach 17-30.