Piękne krajobrazy Beskidu Wyspowego, plażowanie na kąpielisku „Chorwacja”, dużo ruchu na świeżym powietrzu, hala sportowa, boiska sportowe, zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, Basen Solne Miasto w Wieliczce, zdobyte szczyty „Paproci”, „Łysej Góry”, Kompleks basenów, kręgielnia, squash w Limanowej, ognisko – to nie opis wymarzonego miejsca na wakacje, ale rzeczywistość, w której przyszło się spotkać uczestnikom obozu sportowo-rekreacyjnego, organizowanego przez ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY w Limanowej w dniach 16-23 lipca 2018 roku.

Wzięło w nim udział 28 dzieci z terenu województwa lubuskiego, głównie z Miasta Zielonej Góry oraz pobliskich miejscowości oraz zawodnicy Kadry Wojewódzkiej(lubuskie) Juniorów, Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym. Byli i starsi i młodsi uczestnicy, ale wszyscy bawili się świetnie.

Pogoda deszczowa, nie była przeszkodą dla prawdziwych sportowców. Nie zabrakło też ciekawych gier i zabaw rekreacyjnych oraz zajęć ogólnorozwojowych. Największą popularnością cieszyła się gra w tenisa stołowego, piłkę nożną, pływanie. Mecze w tenisa stołowego oraz piłkę nożną dostarczały nam wiele emocji i podnosiły poziom adrenaliny. Na koniec obozu odbył się „Nocny Turniej w Tenisa Stołowego”, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzięki licznym wycieczkom pieszym, mieliśmy okazję lepiej poznać miasto i okolice Limanowej. Nie mogło oczywiście zabraknąć ciekawych seansów filmowych.

Nie można nie wspomnieć o naszej wspaniałej kadrze: EWA BIERNACKA, BOGDAN METRYKOWSKI, ŁUKASZ DZIKOWSKI, TOMASZ RAKOWSKI, która robiła wszystko aby uczestnicy mieli jak najciekawszy, bezpieczny pobyt podczas obozu. Zobacz zdjęcia z obozu…

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA NA RĘCE PREZYDENTA ROTARY CLUB W ZIELONEJ GÓRZE PANA DARIUSZA CHABURY ZA WSPARCIE FINANSOWE NASZEGO OBOZU ORAZ PANI JOLANCIE SZLACHETCE – DYREKTOR ZE nr 4 w ZIELONEJ GÓRZE ZA POMOC PRZY ORGANIZACJI WYJAZDU.