W weekend w daleka podróż wybrali się pierwszoligowcy. Rozegrali dwa mecze wyjazdowe. Pierwszy w Zamościu, a drugi w Łańcucie. Niestety z wyjazdów wrócili na tarczy.

W pierwszym meczu ulegli minimalnie zespołowi AUKS PWSZ Trefl Zamość 4:6. Punkty w tym meczu zdobyli: Grzegorz Felkel 1,5, Jakub Werner 1,5, Kamil Nalepa 1 pkt. W Łańcucie nasi młodzi zawodnicy polegli 2:8. Punktowali w tym meczu Kamil Nalepa 1 i debel Felkel-Wachowiak. Już w najbliższą sobotę w Drzonkowie bardzo ważny mecz dla układu dolnej części tabeli. Spotkanie z Viret Zawiecie. Przegrany z tego meczu będzie na ostatnim miejscu w tabeli w ciężkiej sytuacji do obrony pierwszej ligi. Miejmy nadzieję że nasi młodzi zawodnicy wytrzymają presję i odniosą zwycięstwo, co pozwoliło by na utrzymanie ligi . Mecz odbędzie się 6 lutego godzina 16:00 Hala sportowa WOSiR Drzonków.

Drugoligowcy rozpoczęli rundę rewanżową. Na mecz udali się do Polkowic. Nasi zawodnicy walczą w grupie B o utrzymanie. Spotkanie w Polkowicach wygrali pewnie 9:1. Punkty zdobyli: Hubert Lubin, Kacper Zając i Piotr Grudzień po 2,5 oraz grający trener Dariusz Zając 1,5.

Trzecia liga udała się na spotkanie do Kij z miejscową Kijowianką. Na mecz drużyna pojechał w składzie Jakub Krzywniak, Andrzej Kopecki, Jakub Kowalczyk i Jakub Jankowski. Wynik 10:1 dla naszej drużyny. Chłopcy mają szansę na awans do wyższej ligi.

Na wyjazd do Kostrzyna nad Odrą wybrały się dziewczęta reprezentujące ZKS w drugiej lidze kobiet. W pierwszym meczu uległy faworyzowanej Gorzovi Gorzów Wlkp. 10:0. Kiedy otrząsnęły się po pierwszej porażce, drugie spotkanie zagrały zdecydowanie lepiej z gospodarzem Wartą Kostrzyn n/Odrą. Remis w tym meczu 5:5 niestety nie dał przepustki do dalszych gier drugoligowych z drużynami z Dolnegośląska. Skład drużyny: Dorota Mituta, Gabriela Sokołowska, Marta Chmielik, Paulina Gładka.