Po miesięcznej przerwie do stołów wracają zawodnicy występujący w Lotto Superlidze. W najbliższej kolejce 21 listopada ZKS wyjedzie na derbowy mecz do Kostrzyna nad Odrą. Lubuskie drużyny w tym sezonie spisują się bardzo dobrze.

ZKS plasuje się na piątym miejscu z 9 punktami, a Warta z sześcioma punktami na ósmym miejscu w tabeli. Obie drużyny już sprawiły w tym niejedną niespodziankę. Teraz czas zmierzyć się ze sobą. Drużyny przystąpią do tego meczu bez zawodników z Hong Kongu. Skład ZKS to doświadczenie Lucjan Błaszczyk i Miroslav Horejsi i któryś z młodych wilków Łukasz Wachowiak lub Kamil Nalepa którzy bardzo dobrze radzą sobie na zapleczu Superligi. Warta wystąpi w składzie: Daniel Bąk, Bogusław Koszyk i Jakub Perek. Dwaj pierwsi w przeszłości reprezentowali zielonogórskie barwy. Mecz rozegrany zostanie w Kostrzynie nad Odrą 21. Listopada o godz. 18.00. Kibiców zachęcamy do śledzenie transmisji na stronie www.superliga.com.pl lub w aplikacji mobilnej albo pojechania na mecz. Doping na pewno przyda się obu lubuskim drużynom.

Trzy dni po meczu w Kostrzynie ZKS rozegra kolejne spotkanie w Lotto Superlidze. Tym razem przed własną publicznością. Do Zielonej Góry zawita Fibrain AZS Politechnika Rzeszów. Inżynierowie to wiceliderzy tabeli. Na swoim koncie mają 11 punktów w pięciu meczach. Jak dotąd ponieśli jedną porażkę w lidze. Skład rzeszowian to Brazylijczyk Gustavo Tsuboi, Rosjanin Vasily Lakeev i grający trener Tomasz Lewandowski. W składzie są jeszcze Mateusz Gołębiewski który leczy kontuzję kolana i reprezentant Tajwanu Peng Wang Wei i mało prawdopodobne że dwóch ostatnich zobaczymy w Zielonej Górze.
Mecz rozegrany zostanie 24 listopada na hali sportowej WOSiR Drzonków o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie.