Piękna, piaszczysta plaża, morskie fale, dużo ruchu na świeżym powietrzu, boiska sportowe, rejs statkiem, – to nie opis wymarzonego miejsca na wakacje, ale rzeczywistość, w której przyszło się spotkać uczestnikom obozu sportowo-rekreacyjnego, zorganizowanego przez ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY oraz STOWARZYSZENIE RACULA. Wzięło w nim udział ponad 120 dzieci z terenu Miasta Zielonej Góry oraz pobliskich miejscowości.

Byli starsi i młodsi uczestnicy, ale wszyscy bawili się świetnie. Pogoda, chociaż w kratkę, nie była przeszkodą dla prawdziwych sportowców. W słoneczne dni kąpaliśmy się w morzu i opalaliśmy na plaży. Nad bezpieczeństwem zażywających kąpieli czuwała oczywiście wykwalifikowana kadra ratownicza. Nie zabrakło też ciekawych gier i zabaw rekreacyjnych. Największą popularnością cieszyła się gra w piłkę nożną i siatkówkę plażowa, a także pływanie, gry i zabawy w wodzie, tenis stołowy. Zdrowa rywalizacja widoczna była również w różnego rodzaju konkursach i zabawach toczonych pomiędzy uczestnikami obozu, takich jak: „Karaoke”, „Podchody”, Dyskoteka”, czy też „Park linowy”. Dla starszej młodzieży odbyły się warsztaty profilaktyczne „alkogoogle”. Dzięki licznym wycieczkom pieszym, mieliśmy okazję lepiej poznać miasto i port w Kołobrzegu. Obozowicze odbyli również rejs statkiem „VIKING”, spędzili pół dnia w „Parku Rozrywki” w Zieleniewie, byli na seansie w miejscowym kinie oraz Aquaparku. Dzieci bardzo chętnie i ambitnie rywalizowały ze swoimi rówieśnikami we wszystkich przygotowanych konkurencjach. Wieczorami nie mogło oczywiście zabraknąć ciekawych seansów filmowych(na dużym ekranie) oraz meczy Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Na zakończenie obozu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe zdjęcie oraz koszulkę.

Serdecznie dziękujemy URZĘDOWI MIASTA ZIELONA GÓRA, który dofinansowało nasz wyjazd. Nie można nie wspomnieć o naszej wspaniałej kadrze: BIERNACKA EWA, SROCZYŃSKA BOŻENA, KAPŁON BARBARA, BERUS SYLWIA, MARCINIAK KATARZYNA, SROCZYŃŚKI KAMIL, RAKOWSKI TOMASZ, BOGDAN METRYKOWSKI oraz TOMASZ SROCZYŃSKI, która robiła wszystko aby uczestnicy mieli jak najciekawszy, bezpieczny pobyt podczas obozu.

Tych wszystkich, którzy chcą się przekonać o tym, że rzeczywiście było wyjątkowo, zachęcamy do uczestnictwa w przyszłorocznym obozie.

 

Galeria 1………….

Galeria 2………….

Galeria 3………….

Galeria 4………….

 

logo-zielona-gra-czarne

Herb Racula