Piękne krajobrazy Beskidu Wyspowego, plażowanie na kąpielisku „Chorwacja”, dużo ruchu na świeżym powietrzu, hala sportowa, boiska sportowe, spływ łodzią flisacką „Przełomem Dunajca”, zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, Starego Rynku w Krakowie, zdobyte szczyty „Paproci”, „Łysej Góry”, „Pasierbiec”, ognisko nad stawem z pstrągami, dyskoteka – to nie opis wymarzonego miejsca na wakacje, ale rzeczywistość, w której przyszło się spotkać uczestnikom obozu sportowo-rekreacyjnego, organizowanego przez ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY w Limanowej w dniach 20-30 lipca 2015 roku.

Wzięło w nim udział 34 dzieci z terenu województwa lubuskiego, głównie z Miasta Zielonej Góry oraz pobliskich miejscowości oraz zawodnicy Kadry Wojewódzkiej(lubuskie) Młodzików w tenisie stołowym. Byli i starsi i młodsi uczestnicy, ale wszyscy bawili się świetnie.

Pogoda słoneczna, momentami upalna, nie była przeszkodą dla prawdziwych sportowców. W słoneczne dni kąpaliśmy się i opalaliśmy na plaży. Nie zabrakło też ciekawych gier i zabaw rekreacyjnych. Największą popularnością cieszyła się gra w tenisa stołowego, piłkę nożną, siatkówka plażowa, a także pływanie, gry i zabawy w wodzie. Mecze w tenisa stołowego oraz piłkę nożną dostarczały nam wiele emocji i podnosiły poziom adrenaliny. Na koniec obozu odbył się po raz pierwszy „Nocny Turniej Gier Deblowych”, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzięki licznym wycieczkom pieszym, mieliśmy okazję lepiej poznać miasto i okolice Limanowej. Dzieci bardzo chętnie i ambitnie rywalizowały ze swoimi rówieśnikami we wszystkich przygotowanych konkurencjach. Wieczorami nie mogło oczywiście zabraknąć ciekawych seansów filmowych.

Na zakończenie obozu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe zdjęcie. Nie można nie wspomnieć o naszej wspaniałej kadrze: EWA BIERNACKA, BOGDAN METRYKOWSKI, KRZYSZTOF STAMIROWSKI, TOMASZ RAKOWSKI, która robiła wszystko aby uczestnicy mieli jak najciekawszy, bezpieczny pobyt podczas obozu.

Tych wszystkich, którzy chcą się przekonać o tym, że rzeczywiście było wyjątkowo, zachęcamy do uczestnictwa w przyszłorocznym obozie…

{sigallery}2015-07-20-Limanowa{/sigallery}