Gliwice były organizatorem 33 Mistrzostw Polski młodzieżowców w dniach 27-30.05. ZKS reprezentowało pięciu zawodników i dwie zawodniczki. Mistrzostwa rozpoczęły się od gier drużynowych. ZKS I w składzie: Łukasz Wachowiak, Piotr Chłodnicki, Emil Michalski zdobyła brązowy medal.

W pojedynku półfinałowym ulegli 1:3 późniejszym Mistrzom reprezentacji województwa Warmińsko – Mazurskiego. Natomiast ZKS II w składzie: Jakub Krzywniak, Szymon Marciniak zajęli miejsce w przedziale 5 – 8. Na drodze do strefy medalowej stanęła reprezentacja województwa Kujawko – Pomorskiego.

Nasza żeńska drużyna w składzie: Gabriela Sokołowska, Marta Chmielik zajęła miejsce w przedziale 21-24. W grach pojedynczych nasi zawodnicy medalu nie zdobyli. Najbliżej byli tego panowie Łukasz Wachowiak i Piotr Chłodnicki, którzy w pojedynkach o medal przegrali 1:4. Łukasz przegrał z późniejszym mistrzem Samuelem Kulczyckim, a Piotr z Przemysławem Walaszkiem.

W grach podwójnych para Wachowiak/Chłodnicki dotarła do finału, tocząc po drodze pasjonujące pojedynki. Niestety w niedzielnym finale musieli uznać wyższość pary Kacper Petaś/Przemysław Walaszek. Gra mieszana to kolejny finał z udziałem reprezentanta ZKS. Łukasz Wachowiak w parze z Katarzyną Węgrzyn zwyciężyli 3:1 parę Samuel Kulczycki/ Gabriela Dyszkiewicz. Łukasz tym samy obronił tytuł zdobyty przed rokiem w grze mieszanej gdzie również występował w parze Katarzyną Węgrzyn.

Z Mistrzostw Polski ZKS wraca z trzema medalami: złotym, srebrnym i brązowym. W każdym z nich udział miał Łukasz Wachowiak, który był liderem naszego klubu na tych Mistrzostwach.