Uczta tenisa stołowego czeka zielonogórzan 8 lutego. W tym dniu kolejne emocje związane z Superligą. ZKS Palmiarnia podejmie we własnej hali Olimpię Unię Grudziądz, aktualnego Mistrza Polski i lidera rozgrywek.

Transmisja internetowa na żywo (klik)

Do meczu zielonogórzanie przystąpią opromienieni wyjazdowym zwycięstwem nad Bogorią Grodzisk Mazowiecki – Wicemistrzem Polski. W hali CRS pojawią się zawodnicy z pierwszej 100 rankingu światowego ITTF. Nasza drużyna wystąpi w składzie: Taku Takakiwa 91 w rankingu ITTF, Lucjan Błaszczyk – czołowy zawodnik Superligi i Miroslav Horejsi, będący ostatnio w bardzo dobrej formie. Skład gości prezentuje się bardzo okazale. Liderem jest Japończyk Kai Yoshida – 38 w rankingu ITTF, Słoweniec Wang Yang – 50 w rankingu ITTF, Ukrainiec Yaroslaw Zhmudenko solidny ligowiec oraz jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia w Polsce Patryk Zatówka. Mecz zapowiada się niesłychanie interesująco. Drużyna z Kujaw w każdym meczu występowała w najsilniejszym składzie i w takim prawdopodobnie przyjedzie na Ziemię Lubuską. W obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów awansowała do półfinału. Gospodarze meczu na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Pokazali charakter i siłę woli w meczu z Bogorią. Obecność Takakiwy to zdjęcie ciężaru roli lidera z Lucka. Dzięki temu, widzieliśmy w meczu z Bogorią takiego kapitana, jak na początku sezonu, szybkiego i efektywnie grającego. Miro, jak na razie, robi ważne punkty na pozycji numer 3. Faworytem tego spotkania są pingpongiści Olimpii, którzy w tabeli ligowej wyprzedzają zielonogórzan o 7 lokat i aż o 21 punktów. ZKS w składzie z Takakiwą jeszcze nie przegrał i miejmy nadzieję, że ta passa zostanie podtrzymana w meczu z Olimpią Grudziądz.

Serdecznie zapraszamy na ten mecz wszystkich sympatyków tenisa stołowego. Podczas spotkania będą losowane atrakcyjne nagrody dla kibiców. Mecz zostanie rozegrany 8 lutego w poniedziałek o godzinie 18:00 w hali Centrum Rekreacyjno – Sportowego w Zielonej Górze.

Transmisja internetowa na żywo z meczu Superligi ZKS Palmiarnia – Olimpia Unia Grudziądz – zapraszamy do oglądania!