Po przerwie świąteczno – noworocznej do stołów wrócą zawodnicy Lotto Superligi. Zielonogórski zespół pierwszy mecz rundy rewanżowej rozegra w Białymstoku z Dojlidami. W pierwszym meczu tych drużyn górą była nasza ekipa 3:1. Punkty wówczas zdobyli Taku Takakiwa 2 pkt. i Lucjan Błaszczyk 1 pkt. honorowy punkt dla Białegostoku zdobył Wang Zeng Yi. Obecnie ZKS zajmuję 6 miejsce w tabeli z 16 pkt, a Dojlidy 12 miejce z 7 punktami.

Skład drużyny z Podlasia to: Wang Zeng Yi, Pavel Platonom, Hindus GHOSH Soumyajit oraz Chińczyk LI Yongyin.
Mecz zostanie rozegrany 23.01 – we wtorek w Białymstoku o godzinie 18.00.

Pięć dni po meczu w Białymstoku ZKS pojedzie na Warmię i Mazury, aby zmierzyć się z liderem rozgrywek Dekorglassem Działdowo. W pierwszym meczu obu drużyn Dekorglass pewnie zwyciężył w Zielonej Górze 3:0. Działdowianie mają bardzo liczny i trudno wskazać z czyich usług skorzysta trener Piotr Kołaciński. A do wyboru ma: Wang Yang, Wong Chun Ting, Kenta Matsudaira, Jiri Vrablik i Paweł Fertikowski.
Mecz zostanie rozegrany 28.01 – we wtorek w Działdowie o godzinie 16.00.

30 stycznia ZKS Palmiarnia po raz pierwszy zaprezentuje się w nowym roku we własnej hali. Ich przeciwnikiem będzie Zooleszcz Bydgoszcz, który plasuje się na 11 miejscu z
11 punktami. Pierwszy mecz na Kujawach zielonogórzanie wygrali 3:0. Po punkcie zdobyli Takakiwa, Błaszczyk i Horejsi. Bydgoszczanie mają do dyspozycji następujący skład: Burov Viacheslav, Desami Hartem, GNANASEKARAN Sathiyan, BAGGALEY Andrew, AGUIRRE Marcelo, KANG Doong Hoon, Tomaszuk Tomasz. Być może w pierwszych meczach wystąpi Chińczk Cai Wei.
Mecz zostanie rozegrany 30.01 – we wtorek w Zielonej Górze na hali sportowej WOSiR Drzonków o godzinie 18.00.

Zielonogórzanie do pierwszych meczów przystąpią w składzie: Lucjan Błaszczyk, Miroslaw Horejsi, Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak.

Relację ze wszystkich meczów będzie można śledzić na stronie internetowej Lotto Superligi www.superliga.com.pl w aplikacji mobilnej Supeligi, a mecz z Bydgoszczą w TV Nowa Dzielnica.
Zapraszamy do śledzenia transmisji a we wtorek 30.01 do kibicowania naszym zawodnikom w hali.