W weekend 17-19.11 nasze drużyny od Superligi do III ligi rywalizowały w meczach ligowych ze zmiennym szczęściem. W najwyższych ligach ponieśliśmy porażki. Cenne zwycięstwo zanotowaliśmy w II lidze. 

LOTTO SUPERLIGA

Kolejne punkty do ligowej tabeli zapisali zawodnicy ZKS Palmiarnia. Co prawda meczu nie wygrali ale za porażki 2:3 z Polonią Bytom i Pogonią Lębork do ligowej tabeli dopisują dwa punkty. Klasą dla siebie w tych meczach był Taisei Matsushita , który wygrał wszystkie swoje pojedynki singlowe. Mateusz Zalewski i Patryk Bielecki ponieśli porażki singlowe oraz deblowe. ZKS zajmuje 11 miejsce w tabeli z 6 punktami. Do końca rundy jeszcze dwa mecze: wyjazdowy z Działdowem ( termin do ustalenia ze względu na udział Dekorglassu w Lidze Mistrzów) oraz w Wieliczce 21.12 z Suchedniowem. 

I LIGA KOBIET

W sobotę po prawie 3h walce nasze Panie uległy drużynie z Luzina 7:3. Blisko wygranych pojedynków była Ania oraz Emilka przegrywając z Ewą Krakowiak obie po 2:3. Punkty dla zespołu zdobyły: Paulina 2,5 i Emilka 0,5. Obecnie ZKS zajmuje 7 miejsce z pięcioma punktami. Do końca rundy Nasze Panie rozegrają jeszcze dwa mecze : 2.12 z Dojlidy II Białystok i 9.12 w Chełmnie.

I LIGA MĘŻCZYZN

Drużyna mężczyzn swój mecz rozgrywała w Gdańsku z rezerwami AZS AWFiS. Po zaciętym meczu przegrali 4:6. W tabeli zajmują obecnie 5 miejsce z 9 punktami i rozegrali już wszystkie mecze I rundy. Wcześnie rozegrali mecze awansem z Działdowem i Gorzowem.

II LIGA

ZKS III występuje w II lidze dolnośląsko – lubuskiej. Tym razem nasz zespół udał się na dwa mecze do Wrocławia. Najpierw pokonali AZS UE Wrocław I 6:4, mimo że po grach deblowych nasza drużyna przegrywała 2:4. Następnie pokonali AZS UE II Wrocław II 10:0 i z kompletem punktów przewodzą w ligowej tabeli. Najbliżej mecze ZKS rozegra : ZKS – ULKS Ciechów ( termin do ustalenia ze względu na udział zawodników w GPP seniorów), 9.12 wyjeżdża do Słubic. 

http://liga.dozts.pl/index.php?action=table&id=39&id2=28 

III LIGA

ZKS IV BMP swój mecz wygrał walkowerem , ponieważ drużyna z Witnicy nie stawiła się na meczu. W tabeli zespół zajmuje 8 miejsce. Najbliższy mecz rozegra mecz w Kostrzynie nad Odrą. 

ZKS V w lidze kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem pokonali 10:0 Wartę Kostrzyn nad Odrą. Z kompletem zwycięstw  prowadzi w tabeli. Kolejny mecz zespół rozegra już 21.11 w Kijach. 

https://www.liga.lozts.com.pl/index.php?action=league&id=1

V LIGA

Nasza najmłodsza drużyna przegrała w Solnie Wielkim 8:1. Mimo wysokiej porażki zawodnicy zbierają cenne doświadczenie. W ligowej tabeli zajmują 4 miejsce z 6 punktami i dużymi szansami na awans do najlepszej „4” , która będzie walczyła o awans do ligi wyższej. Najbliższe mecze rozegra z : 25.11 Nowa Sól III, 9.12 z Nowogrodem Bobrzańskim – oba mecze we własnej hali. 

https://www.liga.lozts.com.pl/index.php?action=team&id=40