Niestety,w ten świąteczny dzień ulegamy drużynie ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz 3:1. W pierszym pojedynku, Miroslav Horejsi po raz kolejny potwierdził, że jest w wysokiej dyspozycji pokonując lidera gości Donghoon Kang 3:2, tym samym wyprowadził ZKS na prowadzenie 1:0.

Do meczu numer dwa podeszli: Lucjan Błaszczyk oraz młody, ale waleczny zawodnik drużyny gości Marek Badowski. Kapitan, niespodziewanie uległ zawodnikowi z Bydgoszczy 0:3, mimo prowadzenia w secie drugim 6:0.

W partii numer trzy stanęli naprzeciw siebie Kamil Nalepa i Andrew Baggaley. Po obiecującym początku wygrany pierwszy set), mimo ambitnej postawy i walce Kamil Nalepa musiał pogodzić się z kolejną porażką w sezonie, przegrywając ostatecznie 3:1.

W ostatnim pojedynku dnia, zmierzyli się Miroslav Horesji kontra Marek Badowski. Drugi raz w tym meczu Marek Badowski utarł naszym zawodnikom przysłowiowego nosa pokonując popularnego Miro 2:1.
Podsumowując, po 19 kolejkach ZKS Palmiarnia z 25 punktami zajmuje IX miejsce w tabeli i musi szukać kolejnych punktów meczowych, które zapewnią spokojny byt w Lotto Superlidze Tenisa Stołowego. Najbliższa okazja już za tydzień (21.04.2017) ZKS Palmiarnia w hgali WOSiR w Drzonkowie podejmie akademików z Rzeszowa.

Korzystając z sytuacji, życzymy wszystkim sympatykom tenisa stołowego Wesołych Świąt!

Zdjęcia autorstwa Małgorzaty Tokarskiej.