W Drzonkowie (29.08.2015) rozegrano VIII turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Zwycięzcą zawodów została drużyna PGE, w składzie: Anna Woźniczka, Dariusz Terczewski i Wojciech Jurewicz – 57 pkt., II miejsce zajęła drużyna Izby Skarbowej – 35 pkt., a III miejsce drużyna ADB Zielona Góra, również 35pkt..

W rywalizacji indywidualnej zwyciężył Tomasz Jurgoński (Izba Skarbowa), II miejsce wywalczył Dariusz Terczewski (PGE), a III miejsce również reprezentant PGE – Wojciech Jurewicz.

Po ośmiu turniejach prowadzi drużyna z OSP Szczaniec – 466 pkt., II miejsce zajmuje Izba Skarbowa 344 pkt., III miejsce drużyna ADB – 327 pkt.

W klasyfikacji indywidualnej prowadzi Tomasz Jurgoński 156pkt. (Izba Skarbowa), II miejsce Grzegorz Siedlecki – 147 pkt. (OSP Szczaniec) i III miejsce również zawodnik OSP Szczaniec – Roman Migoń – 106 pkt.

Przed nami dwa ostatnie turnieje, które zdecydują o końcowej klasyfikacji. Przypomnijmy, że do końcowej klasyfikacji zaliczanych będzie 8 najlepszych startów.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na IX turniej, który odbędzie się 26 września 2015r., na hali WOSiR w Drzonkowie o godz.11.00. W załączeniu wyniki.