Dziś(31.12.2019) w ostatni dzień roku sekcja tenisa stołowego ZKS zorganizowała Turniej Noworoczny! W zmaganiach udział wzięło blisko 40 uczestników. Wszyscy rywalizowali w jednej kategorii wiekowej. Głównym celem turnieju była integracja, możliwość spotkania się i aktywnego spędzenia czasu. Na początek wszyscy wypili „kieliszek” szampana i złożyli sobie życzenia noworoczne. Wynik oczywiście nie był najważniejszy, ale wszyscy dawali z siebie 100%.

Kolejny już rok z rzędu zwycięzcą został Lucjan Błaszczyk, który w finale pokonał dawnego kolegę klubowego(obecnie grającego w drugiej drużynie TTC Grenzau) Pawła Foltanowicza 3:0. III miejsce zajął Krzysztof Lubin, a czwarte Krzysztof Stamirowski. Wśród grających było dużo dzieci i młodzieży, co szczególnie cieszy. Nie zabrakło tez gości z okolicznych miejscowości:) Gratulujemy wszystkim!

ŻYCZYMY SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ! oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!