Do zakończenia rundy zasadniczej Lotto Superligi pozostały tylko dwie kolejki. Na górze tabeli prawie wszystko jasne. W play off zagrają drużyny z: Grodziska Maz., Gdańska , Jarosławia i … Wszystko wskazuje że z Działdowa. Bytom ma już tylko matematyczne szanse na awans do najlepszej czwórki. U dołu tabeli sytuacja wygląda podobnie.

Z ligi spada nasza drużyna ZKS Palmiarnia. Morliny Ostróda ma jeszcze matematyczne szanse na pozostanie w elicie i przeskoczenie w tabeli ekipy z Grudziądza. Zielonogórzanie w 21 kolejce spotkają się z Dekorglassem w Działdowie. Mecz ten zostanie rozegrany w piątek 5kwietnia o godzinie 18.00. Natomiast ostatni mecz w Lotto Superlidze ZKS rozegra 7 kwietnia w hali sportowej WOSiR Drzonków. Przeciwnikiem będzie zespół Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz. W ekipie z kujaw występują: Rosjanin Viacheslav Burow, Koreańczyk Dang Soo Kang, Polak Artur Grela. ZKS wystąpi w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak, Maciej Kołodziejczyk, Jakub Jankowski. Tym meczem zielonogórzanie pożegnają się z Lotto Superligą.

Wszystkich sympatyków tenisa stołowego zapraszamy do hali, aby wesprzeć dopingiem zawodników w ostatnim meczu. Mecz zostanie rozegrany 7 kwietnia hala sportowa WOSiR Drzonków o godzinie. 18.00.