Tradycyjnie (31.12.2018) w ostatni dzień roku sekcja tenisa stołowego organizuje turniej dla wszystkich chętnych. Dzieci, młodzież, starsi , młodsi, mężczyźni i kobiety grają wszyscy w jednej kategorii open. Choć wszyscy dają z siebie „maksa”, to w tym dniu wynik nie jest najważniejszy. Liczy się to, że można się wspólnie spotkać, poruszać przy stole , aktywnie spędzić czas, kilo zakończyć stary rok.

Na starcie stanęło 41 zawodników. Zwycięzca został Artur Grela(Zooleszcz Bydgoszcz), który przyjechał do Zielonej Góry do swojej sympatii. W finale Artur(na co dzień zawodnik Superligi) pokonał naszego „emerytowanego” niedawno – Lucjana Błaszczyka. Nie zabrakło oczywiście szampana i noworocznych życzeń:)

Jeszcze raz w imieniu całego Zielonogórskiego Klubu Sportowego życzymy wszystkim udanego sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku!