W rozegranym (02.02.) zaległym meczu ALTS lider rozgrywek Nadleśnictwo Bytnica niespodziewanie zremisował z drużyną Cinkciarz.pl 9:9 i stracił pierwsze punkty w sezonie. Jednakże nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Po świąteczno – noworocznej przerwie do gry wrócili tenisiści stołowi biorący udział w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego. Drużyna Cinkciarz.pl, która spisywała się do tej pory bardzo słabo (przegrała wszystkie dotychczasowe spotkania) podjęła niezwyciężonego lidera rozgrywek ALTS, Nadleśnictwo Bytnica. Wbrew wszelkim przewidywaniom mecz był niezwykle zacięty i wyrównany. Po pierwszej rundzie gier singlowych drużyna Cinkciarz.pl objęła niespodziewane prowadzenie 3:1. W pojedynkach deblowych nastąpił podział punktów i na tablicy widniał wynik 4:2 dla Cinkciarza. Kolejna runda była zdecydowanie lepsza w wykonaniu zawodników z Nadleśnictwa Bytnica, którzy doprowadzili do remisu 5:5. W kolejnych pojedynkach szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną, a raz w drugą stronę. Jak się później okazało kluczowy dla losów całego spotkania był mecz Wojciecha Dawca z Piotrem Niemcem. Nasz zawodnik zaskoczył przeciwnika i po ciężkim boju uległ 3:2 w setach (11:9 w ostatniej partii). Ostatecznie mecz zakończył się remisem 9:9, który obie drużyny uznały za sprawiedliwy. Cinkciarz.pl zdobył pierwsze punkty do ligowej tabeli natomiast drużyna Nadleśnictwa Bytnica poniosła pierwszą stratę w obecnych rozgrywkach.