W dnaich 13-15 czerwca w Luksemburgu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzieży w tenisie stołowym. W bardzo mocno obsadzonym turnieju startowały reprezentacje(18) narodowe oraz regionalne: Portugalii, Niemiec, Luksemburga, Francji, Holandii, Austrii i Polski. Nasz zespół reprezentowali zawodnicy ZKS-u Drzonków – Kamil Nalepa i Andrzej Kopecki, zawodnik GKS Gorzovia Gorzów – Samuel Kulczycki oraz zawodniczki MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie Anna i KAtarzyna Węgrzyn oraz Alicja Borszowska.

Najlepiej spisały się siostry Węgrzyn: Katarzyna zwyciężyła w kategorii młodziczek, Anna zwyciężyła w kategorii kadetek. Alicja Borszowska zajęłą X miejsce w juniorkach. Wszyscy chłopcy zajęli miejsce IX-te: w młodzikach A.Kopecki, w kadetach – S.Kulczycki i w juniorach K.Nalepa.