W dniu 28.04 w Górkach Noteckich zostały rozegrane 20. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Żaków i Skrzatów.

Wśród 60 najmłodszych adeptów tenisa stołowego woj. lubuskiego nie zabrakło naszych zawodników. ZKS Drzonków reprezentowali: Maja Sokołowska, Nicola Sądel, Kacper Buda, Jakub Fedro i Maciej Sławiński.

Mistrzostwo Województwa Lubuskiego Żaczek zdobyła Maja Sokołowska, zaś Nicola Sądel uplasowała się na 4 miejscu.

Wśród chłopców najlepiej spisał się Kacper Buda zdobywając brązowy medal, Maciej Sławiński zajął miejsce w przedziale 5-6, a Jakub Fedro 25-34. W turnieju deblowym nasze dziewczyny (Maja Sokołowska i Nicola Sądel) oraz chłopcy (Kacper Buda i Maciej Sławiński) wywalczyli srebne medale. Maja i Kacper zajmując wysokie lokaty uzyskali kwalifikacje na Mistrzostwa Polski Żaków, które odbędą się 9-10.06 w Kraśniku. Trzymamy kciuki.