W I lidze mężczyzn ZKS Mazel uległ z liderem Pogoń Siedlce 4:6. Nasza drużyna zaczęła rewelacyjnie mecz, po pierwszej serii gier objęli prowadzenie 3:1.

Pierwszy punkt w I lidze zdobył Jakub Werner, który pokonał Tomasza Tomaszuka 3:1. Po deblach było 4:2. Jednak ostatnie gry należały już do gości, którzy ostatecznie zwyciężyli 6:4. Punkty zdobyli: Jakub Werner i Kamil Nalepa po 1,5 i Łukasz Wachowiak 1pkt.

Natomiast w meczu II ligi ZKS Mazel zremisował z KTS Bobry Jelenia Góra 5:5. Debiut w tym meczu zaliczył Andrzej Kopecki, który w pierwszej grze z Marcinem Marańda przegrał minimalnie 2:3. Blisko zwycięstwa w ostatniej grze meczu był również Hubert Lubin, który w piątym secie uległ 10:12 z Jakubem Reliszką, przegrywając w setach 2:3. Punkty zdobyli: Paweł Sroczyński 2,5, Hubert Lubin 1,5 oraz debel A.Kopecki/Kacper Zając 1pkt.