VI-ta edycja Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego – MINI DRZONKÓW CUP 2017 za nami. W dniach 31.08.-03.09.2017 na obiektach WOSiR w Drzonkowie, na dwóch halach sportowych, na 40 stołach rozegrano blisko 1000 pojedynków.

W czwartek , w turnieju deblowym w godz.20.00-24.00 uczestniczyło 40 par. W piątek w rywalizacji drużyn(dziewczęta składy 2-osobowe, chłopcy składy 3-osobowe) udział wzięło 63 drużyny z Polski, Niemiec, Luksemburga i Ukrainy. W sobotę i niedzielę rozegrano turniej indywidualny. Konkurencje singla i drużyny rozgrywane były w pięciu kategoriach wiekowych: ŻAKÓW, MŁODZIKÓW, KADETÓW, JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW – osobno dziewczęta i chłopcy. W piątek w godz. 20.00-23.00 odbył się turniej indywidualny seniorów, trenerów, opiekunów.

Cztery dni prawdziwego FESTIWALU TENISA STOŁOWEGO w ZIELONEJ GÓRZE. Turniej pod patronatem Prezydenta Miasta Zielonej Góry – Janusza Kubickiego oraz naszego olimpijczyka Lucjana Błaszczyka był jedną z imprez towarzyszących WINOBRANIA 2017.

WE wszystkich konkurencjach udział wzięło 330 uczestników. Każdy z zawodników rozegrał blisko 20 pojedynków. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę od sponsora turnieju – SWISS KRONO. Zawodnicy, deble, drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymali medale, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę TIBHAR. Organizacyjnie turniej przeszedł bardzo sprawnie. Dziękujemy bardzo firmom, które wsparły to wydarzenie sportowe, a są nimi: AUTOMAXMAR ZIELONA GÓRA, OPONY EXPRES ZIELONA GÓRA – GRZEGORZ GEISHEIMER, NADLEŚNICTWA BYTNICA, WYMIARKI, SULECHÓW, PRZYTOK, CYBINKA, KRZESZYCE. Dziękujemy Dyrektorowi WOSiR – Bogusławowi Sułkowskiemu za współpracę i pomoc przy organizacji tego turnieju. Warunki bazowe WOSiR w Drzonkowie są jednym z najlepszych w kraju, a może i w Europie. Dziękujemy sędziemu głównemu – Bartoszowi Bartkowiczowi, dzięki któremu tak sprawnie turniej się odbył. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację MINI DRZONKÓW CUP 2017. Wszyscy uczestnicy wyjeżdżając, mówili do zobaczenia za rok – co najlepiej świadczy, że turniej należy uznać za bardzo udany. Poniżej FOTORELACJA.

 
 
 
 

Najnowsze informacje

ZABRAKŁO KILKU PUNKTÓW

W zaległym meczu 2 kolejki LOTTO Superligi Palmiarnia Zielona Góra przegrała u siebie z Oxynetem Jarosław 2:3. W grze deblowej kończącej blisko...

KGHM w gronie Sponsorów