W sobotę (21.06.) w Sopocie odbył się VIII Ogólnopolski Finał Memoriału Andrzeja Grubby. Doskonały występ w tych zawodach zanotowali zawodnicy ZKS Drzonków. Drużyna w składzie Andrzej Kopecki, Jakub Krzywniak, Stanisław Aramowicz i Filip Krzywniak wywalczyła trzecie miejsce.

Atrakcją turnieju była gra pokazowa z udziałem Petra Korbela i Leszka Kucharskiego, zawodników zaliczających się w przeszłości do czołówki światowej. Po rozegraniu pojedynku między sobą Korbel i Kucharski stanęli do stołu by zmierzyć się z uczestnikami turnieju.

Dzień później w Gdańsku odbył się  X turniej „Dzieci Andrzejowi Grubbie”. W kategorii młodzików na miejscach 5-8 sklasyfikowani zostali Kopecki i Aramowicz. Natomiast Jakub Krzywniak uplasował się w przedziale 9-12. W kategorii żaków Filip Krzywniak zajął miejsce w przedziale 9-12.