W 9 kolejce Lotto Superligi ZKS Palmiarnia podejmie ASTS Olimpię Unię Grudziądz. W tabeli drużyna z Kujaw zajmuje przedostatnie miejsce z dwoma punktami (zwycięstwo 3:2 z Toruniem), a zielonogórzanie ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym.

Zielona Góra, Grudziądz i Ostróda te zespoły  były wymieniane przed sezonem jako kandydaci do spadku. Dlatego bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami będą o „podwójną stawkę”. Grudziądzanie mają w składzie Samuela Kulczyckiego, Macieja Kubika i grającego trenera Szymona Malickiego. Skład ZKS to: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak i Maciej Kołodziejczyk. Wszyscy zawodnicy(poza Malickim) znają się doskonale. Często trenują ze sobą w Drzonkowie lub na obozach Kadry Polski. Wynik meczu jest sprawą otwartą i zadecyduje dyspozycja dnia poszczególnych zawodników.  Zawodnicy liczą na doping publiczności w tak trudnym meczu. Kibicowanie może uskrzydlić naszych zawodników aby zdobyli pierwsze punkty w tym sezonie w Lotto Superlidze.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie ZKS Palmiarnia – ASTS Olimpia Unia Grudziądz w dniu 18.12.2018 na godz. 18.00 do hali sportowej WOSiR Drzonków.

Transmisja z meczu będzie dostępna na stronie TV Nowa dzielnica – LIVE STREAM 1.