W rozgrywanych (18-21.5.2017) na obiektach WOSiR w Drzonkowie Finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH) udział bierze 16 reprezentacji wojewódzkich. Blisko 300 uczestników.

W turnieju drużynowym startują 32 drużyny klubowe dziewcząt i 32 drużyny chłopców. Już w pierwszym dniu zmagań zawodnicy ZKS-u Drzonków wywalczyli dwa medale. W fazie grupowej ZKS I(KOPECKI ANDRZEJ, JANKOWSKI JAKUB) i ZKS II(KRZYWNIAK JAKUB, KORCZAK DAMIAN) wygrali swoje grupy i awansowali do ćwierćfinału. W grach o wejście do strefy medalowej ZKSI pokonał 3-1 Odrę Księgienice, a ZKS II zwycięzył Dekorglass Działdowo również 3-1. Jutro(godz.14.00 obie nasze drużyny spotkają się w półfinale, jedna z nich walczyć będzie w finale, przegranym przypadnie medal brązowy. Brawa dla zawodników, brawa dla trenerów: KOPECKI ANDRZEJ i RAKOWSKI TOMASZ.

Galeria zdjęć…

Gratulacje za dobry występ należą się również naszym kadetkom: ZKS I – CHMIELIK MARTA-SOKOŁOWSKA GABRIELA oraz ZKS II – GŁĄDKA PAULINA-DOBROWOLSKA JULIA, które uplasowały się na miejscach 9-16. Jutro(19.05.2017) rozpoczyna się rywalizacja w turnieju indywidualnym oraz gier podwójnych. Liczymy na kolejne sukcesy.

Szczegółowe wyniki