Po raz drugi w tym sezonie (22.10.2017) ponosimy surową porażkę. Tym razem naszym egzekutorem był KS DEKORGLASS Działdowo, który pokonał nas 3:0.

W pierwszym meczu spotkali się dwaj reprezentanci Hong-Kongu. Po stronie gospodarzy NG Pak Nam, po stronie gości Wong Chun Ting (nr 10 na świecie). Podopieczny Piotra Kołacińskiego pewnie zwyciężył ze swoim rodakiem, tym samym odnosząc czwarte zwycięstwo w sezonie.

Do pojedynku numer dwa podeszli, po stronie gospodarzy Lucjan Błaszczyk, po stronie gości Wang Yang. Po zaciętym meczu, nasz kapitan minimalnie uległ Słowakowi 3:2 i tym samym była to druga porażka Błaszczyka w rozgrywkach Lotto Superliga w sezonie 2017/2018.

Zobacz więcej zdjęć…

Szczegółowe wyniki…

W trzecim spotkaniu Miroslav Horejsi został zdeklasowany przez „Drzonkowskiego wychowanka”, Pawła Fertikowskiego 3:1. Widać wyraźnie, że popularny ,,Miro” zalicza ponownie nieudany mecz, co tylko potwierdza, że nasz czeski gracz jest w dołku. Liczymy, że szybko się z niego wydostanie, bo potrzebujemy jego punktów. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie. Trzeba wykorzystać miesięczną przerwę w rozgrywkach na przeanalizowanie dwóch weekendowych porażek i przygotować się do następnych pojedynków. Po pięciu kolejkach ZKS Palmiarnia z dziewięcioma punktami zajmuje V-te miejsce w tabeli. Najbliższe okazje do zdobyczy punktowych 21.11.2017 w derbach lubuskich nasza drużyna zmierzy się z UKS Warta w Kostrzynie nad Odrą.